Sosyal Bilgiler Sitesi - Sosyaldeyince.com
..:: Bilgiye Atılan Adım ::..

Sosyal Bilgiler ile T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Özetleri

Başlatan Sosyaldeyince, 08 Mayıs, 2014, 12:28

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyaldeyince

Bu bölümde (Yeni Müfredat) 5. 6. ve 7. Sınıf  Sosyal Bilgiler Konu Özetleri ile 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Konu Özetleri bulunmaktadır.

Sosyal Bilgiler Konu Özetleri
Özetleri isterseniz yazıcınızdan çıkartarak da kullanabilirsiniz. Özetlerin tamamı sosyaldeyince.com tarafından yazılmış ve görselleştirilmiştir. Özetleri hazırlamaktaki amacımız; ünitelerde önemli olan yerleri öğrencilere göstermek, unutulan yerleri hatırlatmaktır. Ünitenin her yeri önemlidir diye uzun uzun yazıp bunu özet diye öğrencilere sunma gibi bir gayretimiz yoktur. Son derece faydalı, her öğrencinin yazıcıdan çıkartıp yanında bulundurması gereken özetlerdir.
5. Sınıf Sosyal bilgiler konu özeti 7 adet, 6. Sınıf Sosyal bilgiler konu özeti 7 adet, 7. Sınıf Sosyal bilgiler konu özeti 7 adet, 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Konu Özeti 7 adet özet bulunmaktadır.
 Konu özeti bulunan üniteler;
5. Sınıf Sosyal Bilgiler Özetleri; Birey ve Toplum Ünitesi Özeti, Kültür ve Miras Ünitesi Özeti, İnsanlar Yerler ve Çevreler Ünitesi Özeti, Bilim, Teknoloji ve Toplum Ünitesi Özeti, Üretim, Dağıtım ve Tüketim Ünitesi Özeti, Etkin Vatandaşlık Ünitesi Özeti, Küresel Bağlantılar Ünitesi Özeti.
6. Sınıf Sosyal Bilgiler Özetleri; 6.Sınıf Birey ve Toplum Ünitesi Özeti, 6.Sınıf Kültür ve Miras Ünitesi Özeti, 6.Sınıf İnsanlar, Yerler ve Çevreler Ünitesi Özeti, 6.Sınıf Bilim, Teknoloji ve Toplum Ünitesi Özeti, 6.Sınıf Üretim, Dağıtım ve Tüketim Ünitesi Özeti, 6.Sınıf Etkin Vatandaşlık Ünitesi Özeti, 6.Sınıf Küresel Bağlantılar Ünitesi Özeti.
  7. Sınıf Sosyal Bilgiler Özetleri; 7.Sınıf Birey ve Toplum Ünitesi Özeti, 7.Sınıf Kültür ve Miras Ünitesi Özeti, 7.Sınıf İnsanlar, Yerler ve Çevreler Ünitesi Özeti, 7.Sınıf Bilim, Teknoloji ve Toplum Ünitesi Özeti, 7.Sınıf Üretim, Dağıtım ve Tüketim Ünitesi Özeti, 7.Sınıf Etkin Vatandaşlık Ünitesi Özeti, 7.Sınıf Küresel Bağlantılar Ünitesi Özeti.
  8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Özetleri; 8.Sınıf Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Özeti, 8.Sınıf Millî Uyanış: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar Ünitesi Özeti. 8.Sınıf Millî Bir Destan: Ya İstiklal Ya Ölüm! Ünitesi Özeti, 8.Sınıf Atatürkçülük ve Çağdaşlaşan Türkiye Ünitesi Özeti, 8.Sınıf Demokratikleşme Çabaları Ünitesi Özeti, 8.Sınıf Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Ünitesi Özeti. 8.Sınıf Atatürk'ün Ölümü ve Sonrası Ünitesi Özeti.

Sitemize üye olarak özetler hakkında yorum yazabilirsiniz.


share button   
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi
kenan58

özetler 10 numara allah razı olsun fakat dosyayı indirdiğimde bilgisayarım açmıyor

Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: kenan58 - 24 Ekim, 2016, 00:17
özetler 10 numara allah razı olsun fakat dosyayı indirdiğimde bilgisayarım açmıyor

Chrome ya da explorar içine atın açılır. İnternet olması gerekmez.
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

audgh33


Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: audgh33 - 07 Ocak, 2017, 12:08
nereden indiriliyor bu sitedeki paylaşımlar

İndirmek istediğiniz bizim özetlerimiz ise indirmek istediğiniz özetin hemen altında kırmızı okla gösterilmiş.
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi


Didemmali

Yazılı sorumluluğu 1 den 7 ye kadar demiş öğretmen bu nedemek nerden ulaşacağım o sayfaya

Sosyaldeyince

?? Yazılı sorumluluğu 1 den 7 ye kadar???
Eğer daha ayrıntılı bir bilginiz olsaydı yardımcı olurduk..
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

site tanıtım
 


Özetler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf . . : : : . . Etkinlikler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf
Sunular 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf