Sosyal Bilgiler Sitesi - Sosyaldeyince.com
..:: Bilgiye Atılan Adım ::..


Sosyaldeyince.com Akıllı Telefon Uygulaması Google Play Store^de yayında.


Kullanım Koşulları

Başlatan Sosyaldeyince, 28 Eylül, 2016, 21:42

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyaldeyince

Kullanım Koşulları
1. Foruma mesaj gönderebilmek için https://www.sosyaldeyince.com/'a üye olmak gerekmektedir.

2. https://www.sosyaldeyince.com/, paylaşım amaçlıdır. Bu nedenle sohbet, atışma ve sair amaçlarla kullanılamaz.

3. Forumda genel ahlâka aykırı takma isimler kullanılamaz. Bu tip takma isimleri seçmiş kullanıcılardan takma isimleri değiştirmeleri istenecek, yada direk üyeliği iptal edilecektir

4. Hakaret, saldırı, aşağılama, küfür ve benzeri tahrik ve tahkir edici nitelikte mesajların yazılması kesinlikle yasaktır. Bu tip mesajlar, tespit edildiği anda herhangi bir bilgilendirme yapılmaksızın silinecek ve mesajları yazan üyelerin https://www.sosyaldeyince.com/'a üyeliğini sona erdirme nedeni sayılacaktır.

5. Forumdaki konu başlıklarının altına, konuyla doğrudan ilgili mesajlar yazmak esastır. Konuyu dağıtan ve/veya amacından saptıran mesajlar haber vermeksizin silinecek ve mesaj sahibi uyarılacaktır.

6. Üyelerin, mesajlarını arı ve anlaşılır bir Türkçe’yle yazmaları gerekmektedir. Tüm dünyaya hitap eden ve milyonlarca insana erişen https://www.sosyaldeyince.com/ ’da, herkesin anlayabileceği düzgün bir Türkçe kullanmaya çalışmak tüm üyelerimizin sorumluluğudur.

7. Foruma yazılan mesajların normal cümle düzeni içinde yazılması gerekmektedir. TÜM HARFLERİ BÜYÜK ya da bAzI haRFlerİ BÜYÜK olan mesajların yazılmasına izin verilmez. Tespiti durumunda bu mesajlar sahiplerine haber verilmeksizin silinebilir.

8. Yeni konu başlığı açan üyelerimiz, hali hazırda aynı konu hakkında başka bir başlık bulunup bulunmadığını kontrol etmelidirler. Forumdaki mesajların doğru ve düzenli biçimde bir arada bulunabilmeleri için https://www.sosyaldeyince.com/ yönetimi bu mükerrer başlıkları silebilir veya içeriğini bir başka başlığın altına taşıyabilir.

9. Açılan yeni başlıkların, başlık içeriğini açık ve net olarak anlatıyor olması şarttır. Bu nedenle “acil yardım”, “lütfen cevap verin” tarzında konu başlıkları açmak kurallara aykırıdır.

10. https://www.sosyaldeyince.com/ forumlarında bulunan “özel mesaj” özelliğinin amacı, tüm üyelerimizi ilgilendirmeyecek detayların ve/veya özel hususların iki üye arasında paylaşılmasını sağlamaktır. Özel mesaj aracılığı ile başka üyeleri rahatsız edici davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Rahatsız edilen üyelerimiz, moderatörlerimize mesaj atarak durumu bildirebilirler. Rahatsız edici mesaj gönderenlerin tespiti halinde forumdan uzaklaştırma hakkı https://www.sosyaldeyince.com/ yönetimine aittir.

11. Forumda siyasi/dinî görüşler ve/veya ideolojiler hakkında tartışmak veya tartışma yaratmak yasaktır.

12. Yukarıda açıklanan kuralları ihlal eden üyelerimiz, davranışların şiddetine bakılarak ya uyarılacak yada üyelikleri haber verilmeksizin silinebilecektir.

13. https://www.sosyaldeyince.com/ forumlarıyla ilgili tüm soru ve sorunlarınız için lütfen sadece moderatörlerimizle bağlantıya geçiniz.

14. Forum moderatör ve adminleri, takma isimleri altında yer alan 5 kareyle (Kırmızı: admin ve mavi: moderatör) ayırt edilmektedir. Üyelerimiz ise foruma yazmış oldukları mesajların sayısıyla doğru orantılı olarak 1, 2, 3 ve 4 yıldız sahibi olabilirler.

15. 1, 2, 3 ve 4 yıldızlı üyelerimiz arasında hiçbir fark yoktur. Daha fazla yıldıza sahip üyeler, hiçbir şekilde diğerlerinden farklı yetkilere sahip değildirler.

16. Bu forumda yer alan mesajların içeriğiyle ilgili tüm sorumluluklar mesaj sahiplerine aittir. Mesajların içeriği ve niteliğinden ötürü https://www.sosyaldeyince.com/ hiçbir sorumluluk kabul etmez.

17. Bu forumun kullanımından kaynaklanabilecek maddi manevi hasarlardan https://www.sosyaldeyince.com/ sorumlu tutulamaz.

18. Forumda yer alan mesajların yazıldıkları bilgisayarların IP adresleri güvenlik nedeniyle https://www.sosyaldeyince.com/ tarafınca saklanmaktadır. Herhangi bir kanuni işlem başvurusu halinde bu IP adresiyle birlikte mesajın sahibine dair üyelik bilgileri de yetkililerle paylaşılabilir.

19. https://www.sosyaldeyince.com/ forumlarına yazan ve bu forumu okuyan tüm üye ve ziyaretçilerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılırlar

share button   
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesisite tanıtım
 


Özetler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf . . : : : . . Etkinlikler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf
Sunular 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf