15 Kasım 2018, 11:42     

sosyal bilgiler seti
Sosyaldeyince.com Akıllı Telefon Uygulaması Google Play Store^de yayında.

Sosyal Bilgiler Eğitim Seti

Başlatan Sosyaldeyince, 13 Eylül 2015, 11:05

« önceki - sonraki »

gülmart

HOCAM İYİ GÜNLER BENDE DVD LERİ SATIN ALMAK İSTİYORUM AMA SORUM ŞU BE DVD LERİ ALDIKTAN SONRA HEPSİNİ DVD DEN FLAŞ BELLEĞE AKTARABİLİYORMUYUZ Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: gülmart - 16 Eylül 2018, 13:15HOCAM İYİ GÜNLER BENDE DVD LERİ SATIN ALMAK İSTİYORUM AMA SORUM ŞU BE DVD LERİ ALDIKTAN SONRA HEPSİNİ DVD DEN FLAŞ BELLEĞE AKTARABİLİYORMUYUZ 

Evet hocam aktarabilirsiniz..
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

hannover67

HOCAM 6-7-8 LERİN günlük planları var mı acaba onlarda da klavuz kitap yok çünkü.

Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: hannover67 - 24 Eylül 2018, 21:20HOCAM 6-7-8 LERİN günlük planları var mı acaba onlarda da klavuz kitap yok çünkü.
Set içinde 5.Sınıfların günlük planları var...
 6-7-8'lerin günlük planlarını sitede yayınlamaya başladık ve eklemeye devam edeceğiz.
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

gokhan tolga saluk

hocalarım kolay gelsin ben bu programı aldım her şey çok güzel elinize emeğinize sağlık. içerik zengin çok güzel videolar gayet açık ve net bilgiler içeriyor. ama slayt konusunda çok fazla estetik var. geçişler biraz ne bieleyim uzun sürüyor çok alengelli bana göre. yinede çok güzel gerçekten samimi dile getiriyorum. slaytı düzeltmeye çalıştığımda ise şifre istiyor. salt okunurda açıyor düzenleme yapamıyorum. kısaca şöyle anlatayım tam derste inkılap tarihinde özellikle coşuyorum kendimi kaybediyorum sınıf coşuyor her şey çok güzel giderken işte o da burada dediğimde geçiş alengelli olduğundan hem benim konsantrasyon dağılıyor hem sınıfın. kusura bakmayın amacım çok güzel bir çalışmayı yermek değil emeğe hakka her zaman hassasiyetim vardır. şüphe olmasın. bu konuda ya şifre paylaşımı yapalım ya da sadece bu çalışmaları satın alıp bu konuda emek hırsızlığı yapmadan ciddi çalışan insanlara bir ayrıcalık yapalım.tekrar teşekkür ediyorum her şey çok mükemmel emeğinize sağlık Allah yar ve yardımcınız olsun...

celennusret

merhaba hocam dün üçlü cd elime geçti yalnız ,  6. ve 7. sınıf ders notları yok , sadece 5. sınıf ve 8. sınıf var  ne yapmam lazım

Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: celennusret - 18 Ekim 2018, 22:50merhaba hocam dün üçlü cd elime geçti yalnız ,  6. ve 7. sınıf ders notları yok , sadece 5. sınıf ve 8. sınıf var  ne yapmam lazım

Hocam merhaba. 2.dvd içine baktınız mı?
Sizdeki 2.Dvd içinde
6.SINIF KAYNAKLARI - 2.KISIM
7.SINIF KAYNAKLARI - 1.KISIM
adında iki dosya var.
Her bir ünitenin içinde etkinlik çalışma kağıtları, harita, oyun --Özet-- diye sıralanan klasörler var.
Lütfen 2.dvd yi tekrar kontrol eder misiniz?
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

alimusaayşe

 Eğitim setini yeni müfredat dediği için aldım ama içindeki bütün dokümanlar eski müfredat. Hiçbirini  kullanamadım. Param boşuna gitti.

Sosyaldeyince

11 Kasım 2018, 13:58 #23 Son düzenlenme: 11 Kasım 2018, 14:57 Sosyaldeyince
Alıntı yapılan: alimusaayşe - 11 Kasım 2018, 13:30Eğitim setini yeni müfredat dediği için aldım ama içindeki bütün dokümanlar eski müfredat. Hiçbirini  kullanamadım. Param boşuna gitti.

Bütün dokümanlar eski demişsiniz. Bu sitede yer alan yeni müfredata ait özetler, testler, sunular, oyunlar ve daha birçok kaynak var. Lütfen hangi kaynağımız eski onu belirtin, siteden örnek verin. Çünkü elinizdeki DVD set, sitemizdeki kaynakların bir araya getirilmesiyle oluşturuldu. Herkesin kullanımına açık olan kaynaklar eylül ayından beri yüzbinlerce kullanıldı.
Örneğin; sitemizdeki Sunu bölümündeki hangi sunu eski? DVD set içinde o sunular var, test bölümündeki testlerin hepsi DVD set içinde mevcut, testlerin hangisi eski? Bütün dokümanlar eski ve hiçbirini kullanamadım demek hiç mantıklı değil.
Kaldı ki ürünü sadece gittigidiyor üzerinden satıyoruz. Bir tıkla ürünü iade yapabilirdiniz ve paranızı geri alabilirdiniz?

Sattığımız ürüne güvendiğimiz için müşterilerin ürünü beğenmezlerse kolayca iade edebileceği ve paralarını geri alabileceği gittigidiyor üzerinden satış yapmayı tercih ettik. Eğer gittigidiyor üzerinden mesaj atarsanız biz yine iade yapmaya hazırız.

Sitemize girip DVD set almak isteyenlere bir kez daha şunu belirtmek isterim; DVD set içinde özetler, sunular, videolar, oyunlar, testler, yazılılar ve pek çok belge ve doküman var. Eksiklikler ya da beğenmediğiniz tarafları olabilir, ancak hepsi sitede mevcut ve yeni müfredata göredir.
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

alimusaayşe

Sorunu anlamak yerine savunmaya geçmeniz hiç doğru değil. Yazılı hazırlamak için açtım 6. sınıf 1. yazılı eski müfredat 5. sınıflar da aynı şekilde. oyunları açtım onlarda yeni müfredata uyarlanmamış. Ben siteye güvendiğim  için alır almaz incelemeyi düşünmedim. İlk önce flaşa aktarttım. Yazılı zamanı gelince soru hazırlamak için açtım. Yani anlayacağınız iade süresi doldu. İçeriğin tamamı güncellenmeliydi. İçinde bazı güncel bilgiler olunca diğerlerinin güncel olmaması sizin için sorun teşkil etmiyor herhaldeki özür dileyip telafi edeceğinize beni doğru söylememekle itham ediyorsunuz.

Sosyaldeyince

11 Kasım 2018, 18:03 #25 Son düzenlenme: 11 Kasım 2018, 18:26 Sosyaldeyince
Alıntı yapılan: alimusaayşe - 11 Kasım 2018, 17:53Sorunu anlamak yerine savunmaya geçmeniz hiç doğru değil. Yazılı hazırlamak için açtım 6. sınıf 1. yazılı eski müfredat 5. sınıflar da aynı şekilde. oyunları açtım onlarda yeni müfredata uyarlanmamış. Ben siteye güvendiğim  için alır almaz incelemeyi düşünmedim. İlk önce flaşa aktarttım. Yazılı zamanı gelince soru hazırlamak için açtım. Yani anlayacağınız iade süresi doldu. İçeriğin tamamı güncellenmeliydi. İçinde bazı güncel bilgiler olunca diğerlerinin güncel olmaması sizin için sorun teşkil etmiyor herhaldeki özür dileyip telafi edeceğinize beni doğru söylememekle itham ediyorsunuz.

Hocam amacımız itham etmek ya da savunmak değil. -bütün dokümanlar eski müfredat. Hiçbirini  kullanamadım. Param boşuna gitti.- demeniz ...
Ürün açıklamasında; Tüm sınıflara ait özetleri, testleri, sunuları, etkinlikleri ve oyunları yeni müfredata uyumlu hale getirdik, 5.sınıf günlük planlarını (tüm yılın tamamı) olarak hazırladık... şeklinde nelerin güncel olduğu yazıyordu. Onca emek verilen bir ürünü bu kadar kötülemek kolay olmamalı.. yazılılar, günlük planlar gibi bazı kaynaklar zaten sitede ücretsiz sunuluyor. Özür dileriz.
Paranızı iade etmek için gittigidiyora mesaj attık. Para iadesi yapacaklar. Hatta ilk mesajınızdan sonra paranızı gittigidiyora hemen havale ettik. muhtemelen yarın ya da sonraki gün size iade yapacaklar.
inşallah sitemizi kullanmaya devam ederseniz. teşekkürler iyi çalışmalar.
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

alimusaayşe

Bir adres verirseniz ben de dvd leri geri göndermek istiyorum. Ben ihtiyacım olan içeriklerin eski olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım. Sinirlendiğim için içerikte güncel bilgilerin de olduğunu araştırmadan hepsi adına konuştum emeğinize saygısızlık değil tabiki amacım ben de özür dilerim. 

Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: alimusaayşe - 11 Kasım 2018, 23:13Bir adres verirseniz ben de dvd leri geri göndermek istiyorum. Ben ihtiyacım olan içeriklerin eski olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım. Sinirlendiğim için içerikte güncel bilgilerin de olduğunu araştırmadan hepsi adına konuştum emeğinize saygısızlık değil tabiki amacım ben de özür dilerim. 
Hocam göndermenize gerek yok. Kargoya gidip uğraşmayın.Ayrıca göndermeniz bize artı maliyet demek. Bizden yana inanın hiçbir sıkıntı yok. Gittigidiyor.com üzerinden alış veriş yaptığınız kartınıza ücret iadesi yapılacak. Teşekkürler.
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

site tanıtım
 


Özetler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf . . : : : . . Etkinlikler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf
Sunular 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf