14 Kasım 2018, 05:57     

sosyal bilgiler seti
Sosyaldeyince.com Akıllı Telefon Uygulaması Google Play Store^de yayında.

Hakkımızda

Başlatan Sosyaldeyince, 03 Mayıs 2014, 09:48

« önceki - sonraki »

Sosyaldeyince

03 Mayıs 2014, 09:48 Son düzenlenme: 25 Ağustos 2018, 15:01 Sosyaldeyince
sosyal bilgiler

Hakkımızda

Sosyaldeyince.com sitesi Sosyal Bilgiler dersi konularını pekiştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Öğrenci ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek, özgün yazılarla buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özellikle sitemizde yer alan yazıların tamamen özgün olması bizim için önemli. Bizi diğer sitelerden ayıran en önemli özellik de bu. Görselliğe dayalı, içeriği zengin, kullanımı basit, öğrencilerin kullanımına uygun, herhangi bir siyasi ve ticari amacı olmayan, ücretsiz bir sitedir.
 Her gün yeni bir yazılar yazmaya çalıştığımız sitemiz siz değeli okuyucularımızın ilgi ve desteğiyle her geçen gün daha da büyüyor. Bilgiye ulaşmanın bir tık kadar kolay olduğu, teknolojinin hızına yetişemediğimiz bu dünyada insanların ilgilerini çekecek, onların bilgi dağarcığını genişletecek bir site amaç edindik. Sosyal bilgiler dersi için gerekli özetler, yazılılar, testler, oyunlar, sunular, video ve görseller bu sitede sizlerin kullanımına sunulmuştur.
 "Bilgi en değerli hazinedir" düşüncesiyle bilgiye adım atmak için yola çıktık ve aldık kalemi elimize. Herhangi bir siyasi ve ticari amaç gütmeden yazılarımız yazmaya başladık. Gördük ki hayata dair yazacak çok şeyimiz var. Biz yazmaktan sıkılmadık siz de okumaktan. Her gün daha yeni konu ve paylaşımlarla karşınızda olmayı planlıyoruz. Güzel yorumlarınızı içeren mailler alıyoruz ve bu mailler sayesinde azimle, şevkle yazmaya yeni yazılarımızı siz değerli okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz.
 Eğer sizin de yayınlamasını istediğiniz yazılarınız varsa "İletişim" bölümünü kullanarak yazılarınız bize iletebilirisiniz.
 Yazdığımız yazıların daha geniş kitlelere ulaşması için lütfen sitemizi sosyal medyada paylaşın.

İlginize teşekkür ederiz.

Sosyaldeyince.com Yönetimi


Mail

İletişim Formu


share button   
 
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesiNEMRUTDAĞI

Biz sosyal bilgiler öğretmenlerine yönelik hazırladığınız bu eğitim sitesi için sizlere ve emeği geçen tüm meslektaşlarıma branştaşlarıma teşekkür eder başarılar dilerim Yeni eğitim ve öğretim yılımız hayırlı uğurlu olsun.

Sosyaldeyince

Alıntı yapılan: NEMRUTDAĞI - 14 Eylül 2018, 14:37Biz sosyal bilgiler öğretmenlerine yönelik hazırladığınız bu eğitim sitesi için sizlere ve emeği geçen tüm meslektaşlarıma branştaşlarıma teşekkür eder başarılar dilerim Yeni eğitim ve öğretim yılımız hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkür ederiz..
Dileklerinize aynen katılıyoruz, tüm eğitim camiasının yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun..
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

site tanıtım
 


Özetler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf . . : : : . . Etkinlikler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf
Sunular 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf