18 Ocak 2018, 04:36     yeni yeniTakdir - Teşekkür Hesaplama
    


Hakkımızda

Başlatan Sosyaldeyince, 03 Mayıs 2014, 09:48

« önceki - sonraki »

Sosyaldeyince

03 Mayıs 2014, 09:48 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2017, 17:04 Sosyaldeyince
sosyal bilgiler

Hakkımızda

Sosyaldeyince.com sitesi Sosyal Bilgiler dersi konularını pekiştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Öğrenci ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek, özgün yazılarla buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özellikle sitemizde yer alan yazıların tamamen özgün olması bizim için önemli. Bizi diğer sitelerden ayıran en önemli özellik de bu. Görselliğe dayalı, içeriği zengin, kullanımı basit, öğrencilerin kullanımına uygun, herhangi bir siyasi ve ticari amacı olmayan, ücretsiz bir sitedir.
 Her gün yeni bir yazılar yazmaya çalıştığımız sitemiz siz değeli okuyucularımızın ilgi ve desteğiyle her geçen gün daha da büyüyor. Bilgiye ulaşmanın bir tık kadar kolay olduğu, teknolojinin hızına yetişemediğimiz bu dünyada insanların ilgilerini çekecek, onların bilgi dağarcığını genişletecek bir site amaç edindik. Sosyal bilgiler dersi için gerekli özetler, yazılılar, testler, oyunlar, sunular, video ve görseller bu sitede sizlerin kullanımına sunulmuştur.
 "Bilgi en değerli hazinedir" düşüncesiyle bilgiye adım atmak için yola çıktık ve aldık kalemi elimize. Herhangi bir siyasi ve ticari amaç gütmeden yazılarımız yazmaya başladık. Gördük ki hayata dair yazacak çok şeyimiz var. Biz yazmaktan sıkılmadık siz de okumaktan. Her gün daha yeni konu ve paylaşımlarla karşınızda olmayı planlıyoruz. Güzel yorumlarınızı içeren mailler alıyoruz ve bu mailler sayesinde azimle, şevkle yazmaya yeni yazılarımızı siz değerli okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz.
 Eğer sizin de yayınlamasını istediğiniz yazılarınız varsa "İletişim" bölümünü kullanarak yazılarınız bize iletebilirisiniz.
 Yazdığımız yazıların daha geniş kitlelere ulaşması için lütfen sitemizi sosyal medyada paylaşın.

İlginize teşekkür ederiz.

Sosyaldeyince.com Yönetimi


Mail

İletişim Formu

Mesajı Paylaş
Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesisite tanıtım
 


Özetler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf . . : : : . . Etkinlikler 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf
Eba Kazanım Testleri 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf . . : : : . . Sunular 5.Sınıf - 6.Sınıf - 7.Sınıf - 8.Sınıf