Yaz Kursu Planları
site tanıtım
sosyal bilgiler uygulama

Top-X Oyunu 7. Sınıf 1. Ünite İletişim ve İnsan İlişkileri Gönderen Konu: Top-X Oyunu 7. Sınıf 1. Ünite İletişim ve İnsan İlişkileri  (Okunma sayısı 2809 defa)

Çevrimdışı Sosyaldeyince

  • Site Yöneticisi
  • *****
  • İleti: 4468
    • Sosyaldeyince.com
Top-X Oyunu 7. Sınıf 1. Ünite İletişim ve İnsan İlişkileri
<a href="https://www.sosyaldeyince.com/oyun/topx71.swf" target="_blank" class="new_win">https://www.sosyaldeyince.com/oyun/topx71.swf</a>

Oyun Açıklaması
7. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi İletişim ve İnsan İlişkileri Ünitesi ile ilgili Top-X Oyunu. Oyun, mouse (fare) ile oynanır. Oyundaki amacın hızlı bir şekilde döndürülen 3 bardaktan birinin içindeki topu bulmak. Son derece dikkatini yoğunlaştırman gereken bir oyun. Hem dikkatini hem de bilgini ölçebileceğin bir oyun. Mouse ile seçtiğin bardağı tıklayarak topu bulmalısın. Eğer topu bulup ardından gelen soruyu cevaplayabilirsen diğer bölüme geçebilirsin. Ama önce iyi düşünmelisin. Eğer yanlış bardağı seçersen oyun biter.

Bu arada soruları dikkatli cevapla, bu oyunda art arda üç soru cevaplayamazsan oyun biter. Bu oyun İletişim ve İnsan İlişkileri Ünitesi ile ilgili soruları içerir. Soruyu bil oyunu oyna. Bu sitede yer alan oyunların hepsi sosyal bilgiler dersi konularını pekiştirmek amacıyla yapılmıştır. Soruları bilmeden oyunlar oynanamaz. Sosyal bilgiler oyunları. Başarılar dileriz.


Linkback: https://www.sosyaldeyince.com/7sinif-sosyal-bilgiler-oyunlari/topx-oyunu-7-sinif-1-unite-iletisim-ve-insan-iliskileri-t4065.0.html

share button  


Sosyaldeyince.com sosyal bilgiler sitesi

sosyal bilgiler